Eerste schooldag

Op maandag 2 september zijn we begonnen
 

Afscheid juf Lisette

05-mei-2018

Wij zijn intens verdrietig omdat onze lieve  juf Lisette is overleden.
We verliezen in haar een enthousiaste, betrokken en zorgzame juf
die altijd klank, kleur en sfeer wist te brengen in onze school.

We zullen haar ontzettend missen.
Wij bidden Dirk, Lucas, Ruben, Boaz en verdere familie
Gods kracht en onmisbare Zegen toe.

 

Voor ouders en kinderen, die daaraan behoefte hebben is de school op  maandagmiddag 7 mei  van 15.30 – 17.00 uur open. In de hal liggen hartjes klaar. Hierop kunt u als ouders iets schrijven. De kinderen kunnen iets schrijven of tekenen voor juf Lisette. Wij zullen deze hartjes verzamelen en samen met allerlei foto’s in een soort gedenkboek doen voor haar man Dirk en haar kinderen Lucas, Ruben en Boaz.

Ook maandag 14 mei na de vakantie wordt er natuurlijk in alle groepen aandacht besteed aan haar overlijden. Ook dan krijgen alle  kinderen de gelegenheid om iets te maken voor het gedenkboek. Ook is er die dag voor uw als ouders de mogelijkheid om even langs te komen.

Er is gelegenheid de familie te condoleren op maandagavond 7 mei van 19.00 tot 21.00 uur in de Open Hofkerk, Rijnstraat 18 te Katwijk.

De dankdienst voor haar leven vindt plaats op dinsdag 8 mei om 13.30 uur in Tripodia, Hoorneslaan 155 te Katwijk.
Kinderen kunnen de dienst en de begrafenis alleen bijwonen als zij door een ouder vergezeld worden.